728 859 962 irena@cambitour.cz

Jak pracujeme

Zjistíme vaši představu

Nejprve si vás vyzpovídáme (termín, možné destinace, představa o kvalitě bydlení, představa o ceně, počet osob, věky dětí, strava, další specifické požadavky).

Vratná záloha

Pokud vaše požadavky budou reálné, v tento moment vybereme vratnou zálohu ve výši 2000 Kč, kterou pak vrátíme v momentě prodeje služby. (v opačném případě záloha propadá)

Vybereme to nejlepší na trhu

Po přijetí zálohy začneme pracovat na vašem zadání a pošleme několik nejlepších variant dle našeho nejlepšího cestovatelského vědomí a svědomí.

Ujistíme se, že budete spokojeni

V případě, že vám nabídky nebudou vyhovovat, nabídky ještě můžeme přepracovat/upravit – každý má nárok na tři kola nabídek.

Zjistíme vaši představu

Nejprve si vás vyzpovídáme (termín, možné destinace, představa o kvalitě bydlení, představa o ceně, počet osob, věky dětí, strava, další specifické požadavky)

Vratná záloha

Pokud vaše požadavky budou reálné a nabídky budou existovat, v tento moment vybereme vratnou zálohu ve výši 2000 Kč, kterou pak vrátíme v momentě prodeje služby. (v opačném případě záloha propadá)

Vybereme to nejlepší na trhu

Po přijetí zálohy začneme pracovat na vašem zadání a pošleme několik nejlepších variant dle našeho nejlepšího cestovatelského vědomí a svědomí.

Ujistíme se, že budete spokojeni

V případě, že vám nabídky nebudou vyhovovat, nabídky ještě můžeme přepracovat/upravit – každý má nárok na tři kola nabídek

Naše filozofie

Naším dlouhodobým cílem je poskytování cestovního poradenství při procesu výběru ideální dovolené všem a zdarma.

Protože na kvalitní dovolenou má – podle nás – prostě nárok každý z vás. Ať máte v kapse 10 tisíc nebo 10 miliónů. Poradci z jiných oborů (třeba kolegové z poradci.cz, kde si berou třeba i 4000 Kč za hodinu) kroutí hlavou nad tím, jak můžeme poskytovat profesionální a individuální servis a přitom žít jen z provizí, které se pohybují v řádu jednotek %. Jde to. Ale je třeba stanovit nějaká pravidla.

KOUPĚ ZÁJEZDU U NÁS – ZDARMA

Pokud máte zájem o vyhledání a následnou koupi nejlepšího zájezdu na trhu dle vašich požadavků (od české nebo německé CK), případně máte zájem o přípravu zájezdu zcela na míru či o samotné ubytování, fungujeme na bázi vratné zálohy. Sdělíte nám vaše požadavky, my zjistíme, zda jsou reálné, vybereme vratnou zálohu 2000 Kč, kterou ve zpět vracíme v momentě prodeje služby. Každý z vás má nárok na tři kola nabídek. Zájezdy prodáváme za stejné ceny, jako pořádající cestovní kanceláře. Neplatíte nám nic navíc.

Kdy záloha propadá?

  • Pokud si z nabídek nevyberete (ačkoliv my splníme zadání) či se rozhodnete nakonec nikam nejet, propadá záloha jako úhrada našich nákladů vynaložených s vaším zadáním.
  • Pokud zájezd stornujete, zaniká naše právo na provizi od CK a naše práce musí být (alespoň částečně) zaplacena.

V obou případech vám zasíláme fakturu za poradenské služby ve výši 2000 Kč.

Vratná záloha propadla zatím třem lidem ze stovek za rok a čtvrt od jejího zavedení. Jinak si vždy vybral z nabídky každý, přičemž 99,9 % recenzí z vašich dovolených bylo naprosto pozitivních. Děláme pro vás maximum – nechte nás vám to ukázat ?

Vratnou zálohu zatím nevybíráme u samotných letenek a projektu Monopoli.cz

RADY NA CESTU – ZDARMA

Každý, kdo si u nás zakoupí zájezd či ubytování (ať už třeba v Alpách nebo v Monopoli) má nárok na rady na cestu, a to formou telefonické nebo osobní schůzky. Případně je nám možné sepsat vaše dotazy emailem a my vám na ně pečlivě odpovíme. Jen si prosím pod touto službou nepředstavujte půlroční denní chatování na messengeru zdarma či výměnu 120 ti emailů ? Abychom toto mohli poskytovat, muselo by nás být ve firmě tak o 50 zaměstnanců víc a museli bychom vám účtovat poplatky za půlroční nonstop servis. Věříme však, že intenzivní hodina poradenství bude naprosto dostatečná a připraví skvěle na cestu každého z vás ?

CESTOVNÍ PORADENSTVÍ – 1200 Kč/hod

Máte už třeba samostatně zakoupené ubytování v Monopoli, ale zajímají vás nějaké rady a tipy na cestu, které vám ušetří hodiny vašeho cenného času stráveného na internetu? Koupili jste si samostatně letenky na Havaj, ale teď si nevíte rady, kde tam bydlet, jak se stravovat a jak tam nenechat desetitisíce? Případů může nastat spousty. Za 1200 Kč/hodina vám poskytneme kompletní rady a tipy na základě našich vlastních zkušeností z cest, a to buďto formou osobní nebo online schůzky. Napište nám a my vám už upřímně řekneme, zda vámi požadovanou destinaci známe jako své boty, či zda se tam teprve chystáme (a tedy zatím nebudeme umět kvalitně pomoci a přijmout peníze by bylo z naší strany nefér).

POPLATKY ZA PRÁCI NAVÍC – INDIVIDUÁLNÍ

Vzhledem k extrémnímu nárůstu dodatečné práce jsme nuceni zavést poplatky za dodatečné změny z vaší strany. Jedná se o případy, kdy je možné tyto změny vůbec udělat (protože v mnoha případech jsou letenky nestornovatelné, neměnitelné, změna termínu či jmen a dat narození na cestovní smlouvě nemožná apod.). Pokud některé změny udělat lze, nezatajíme vám to a mile rádi pro vás uděláme maximum! Jen je to práce navíc (často i na celý den a na úkor jiných prodejů), která musí být zpoplatněna. Zde nelze přesně stanovit výši poplatku za změnu – ve většině případů bychom se však měli vejít do jednorázového poplatku 1000 Kč/změna plus pak poplatek za změnu dle všeobecných smluvních podmínek našich partnerských cestovních kanceláří a agentur. Cílem není na tomto vydělávat. Cílem je vás požádat, ať vaše osobní údaje diktujete správně a letenky/ubytování/zájezdy nekupujete bez rozmyslu, protože provedení dodatečných změn je extrémně náročný a manuální proces.

ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE NÁS!

Možná máte ještě další dotazy. Možná preferujete osobní setkání v Praze. Všechno je možné – kontaktujte nás a domluvíme se! 🙂

9 + 1 =