728 859 962 irena@cambitour.cz

O ČambiTour

Za každou firmou stojí příběh

Cestování miluju už od dětství. Poprvé jsem překročila státní hranice, když mi byly dva roky. Psal se rok 1990 a rodiče mě vzali k moři do Itálie. Prý jsem se nemohla nabažit moře a statečně jsem zvládala všechny výlety, které jsme během dovolené podnikali. Když mě babička učila psát, zahrnula mezi první slova kromě „máma“ a „táta“ také „Bibione“. Podobně cestovatelské byly i mé dětské zájmy. Strašně ráda jsem kreslila, ale spíše než princezny byste na mých výkresech nalezli plány únikových východů letadel, návrhy prázdninových resortů a mapy ostrovů. Kromě kreslení mě strašně bavilo vymýšlet kvízy pro rodiče, vystřihovat si obrázky z katalogů cestovních kanceláří a tvořit si katalogy vlastní. Začala jsem také sbírat palubní vstupenky z letadel a písky z pláží. Když mi bylo 10 let, rozhodla jsem se, že jednou budu mít svou vlastní cestovku ČambiTour a leteckou společnost ČambiAir. O 13 let později jsem si svůj první sen splnila. Na ČambiAir to ale zatím nevidím. 

Firmu ČambiTour jsem si založila v létě 2011, když mi bylo 23 let. Tehdy jsem dokončovala bakalářské studium na Vysoké škole ekonomické v Praze a chystala se na navazující magisterské studium. Veškeré začátky měly velmi přirozený vývoj. Lidé se na mě začali obracet s dotazy, kam mají vyrazit na dovolenou. Věděli, že jsem toho už procestovala poměrně dost a mohu jim poradit na základě vlastních zkušeností. Napadlo mě, že bych se poradentsvím v cestovním ruchu mohla živit. Postupně jsem si zjišťovala veškeré potřebné informace pro založení živnosti a během několika dní tak učinila.

V roce 2021 jsem oslavila nejen své třiatřicáté narozeniny, ale také 10 let ČambiTour. Mám obrovskou radost, jak velký je v České republice zájem o naše služby a pokusím se i nadále intenzivně pracovat na jejich neustálém zlepšování.

Vaše Čambi (Lucka, majitelka)

Za ČambiTour stojí ČTYŘI ženy

Dvě z nich jsou dcera s matkou. Nejlepší přítelkyně. A nejšťastnější kolegyně 🙂

„Je úžasné mít ve firmě někoho, komu můžete 100 % věřit. Mnoho přátel podnikatelů se mi svěřuje, že nemůže odletět na delší dovolenou, protože by mu zaměstnanci chodili pozdě do práce a podobně. Já se tohoto problému vůbec nemusím bát. Mamince totiž záleží na naší rodinné firmě stejně tak, jako mně. Zapojit maminku do firmy byl velmi důležitý krok, kterého rozhodně nelituji. “ Lucka

Ponechat firmu v rodině by bylo sice stylové, ale zcela nereálné. ČambiTour rostla, počet klientů narůstal geometrickou řadou a Lucka s Irenou pochopily, že by je každodenní práce do nočních hodin brzy zničila. A tak začaly pátrat po někom, kdo by se chtěl stát součástí rodiny ČambiTour a žil pro firmu stejně, jako ony samy. Podařilo se! Lucce s Irenou pomáhá v současné době ještě Zuzka a Lenka.

Lucie Čambálová

Lucie Čambálová

Majitelka

Žiju proto, abych cestovala a cestuju proto, abych žila – to je mé životní motto a posledních 10 let k němu i dodávám, že mým posláním je zajišťovat cesty snů i svým klientům.

Vždy, když si ušetřím několik tisíc, tak si nekoupím novou kabelku, ale další letenku. Díky tomuto životnímu přístupu jsem již procestovala kus světa a jsem připravená vám své zkušenosti předávat dál 🙂

Vystudovala jsem bakalářské i magisterské studium cestovního ruchu na VŠE, konkrétně na fakultě mezinárodních vztahů.  V ČambiTour mám na starosti zejména marketing, rozvoj firmy, aktivní a sportovní dovolené, zájezdy na míru a firemní klientelu.

Nyní pracuji v omezeném režimu – starám se o malou dceru Natálku. 

Irena Čambálová

Irena Čambálová

Senior sales manager

Svou kariéru v cestovním ruchu jsem zahájila (po absolvování VŠE) v CK Čedok, po mateřské jsem nastoupila do ČSOB, kde jsem na pozici area manager procestovala služebně spoustu netradičních destinací včetně Mongolska.

Před ČambiTour jsem pracovala několik let v ČSA charterech na pozici sales managera, kde jsem poznala cestovní ruch z druhé strany – pronajímala jsem letadla zahraničním cestovním kancelářím.

K ČambiTour jsem se připojila před 8mi lety. Miluji cestování, slunce, moře, teplo, podmořský svět, starověký Egypt a antické památky. Zaměřuji se zejména na klasické rodinné dovolené, ale také na exotické zájezdy na míru, poznávací zájezdy, eurovíkendy a plavby.

Média

Lucie Čambálová aktivně přednáší na vysokých školách (VŠE a UK), narazit jste na ni mohli též v mnoha českých médiích. Prohlédněte si některé z nich.

Ohlasy našich klientů

Snažíme se pro vás dělat maximum a vy to oceňujete. Děkujeme!

Rád bych Lucii Čambálové poděkoval za její vynikající služby. Nejsem jednoduchý klient, jsem velmi vybíravý a věčně nespokojený. Ale i přesto měla se mnou Lucie božskou trpělivost a nakonec nám vybrala ideální destinaci na rodinnou dovolenou (klid, příroda, odpočinek a zábava jak pro nás, tak naše dvě malé dcerky, WiFi pro tatínka, bez davů turistů …). Lucka nám také zařídila letenky, když jsme se chtěli vypravit na nomádskou dovolenou do Las Palmas. Nemusel jsem nic řešit – jen řekl datum odletu a příletu a Lucie vše zařídila tak, aby nás to nestálo ranec. Lucka je také velmi akční, na emaily odpovídá skoro obratem a vždy nám velmi ochotně poradila. S Lucií je naše cestování v klidu, protože vím, že nám v případě potíží dokáže pomoci.

Pavel Minář

ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE NÁS!

Možná máte ještě další dotazy. Možná preferujete osobní setkání v Praze. Všechno je možné – kontaktujte nás a domluvíme se! 🙂

10 + 11 =