728 859 962 irena@cambitour.cz

Aktivní dovolená

Reunion

Netradiční dovolená na míru zahrnující několik dní pěšího putování ve fantastické přírodě s variabilním řešením závěru dovolené.

Příběh prodeje

„Když se na mě obrátila naše stálá a zcestovalá klientka ohledně ostrova Reunion, zeptala jsem se jí nejprve, zda má zájem pouze o letenku, či zda uvítá pomoc s celým programem. Protože se jedná o velmi vytíženou paní, prohlásila, že se tím nehodlá zabývat a že mi jako vždy nechává volnou ruku 🙂 Protože paní znám, připravila jsem jí program zcela na míru přesně dle jejího stylu cestování – bohatý program zahrnuje i několikadenní treky s ubytováním v horských chatách a úschovou a převozem zavazadel a variabilním řešením ubytování na konci dovolené.“ Lucka

Termín: 11.-25.4.2018
Doprava: letecky z Prahy
Strava: snídaně, dvakrát polopenze
Cena: 48 900 Kč/osoba

V ceně: letenky, 12x ubytování na trase, podrobný itinerář a mapa tras, veškeré transfery, pronájem vozu na 6 dnů, program den po dni, batoh s vodou a pláštěnkou ve dnech trekkingu, mobil s lokální kartou, ze kterého mohou klienti volat místnímu zástupci.

Destinace je vhodná i pro

Romantická dovolená
Rodinná dovolená
Skupinová dovolená

Ohlasy našich klientů

Snažíme se pro vás dělat maximum a vy to oceňujete. Děkujeme!

Velmi obdivuji a vážím si lidí, kteří dělají svoji práci s láskou a Lucka je toho tím nejlepším příkladem! Její osobitý přístup – přátelské, milé a profesionální jednání se snad nedá slovy ani popsat!! Díky Lucce jsme se dnes vrátili z krásné exotické dovolené a vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti.
Pokud chcete řešit cokoliv ohledně své dovolené, tak se neváhejte na Čambi Tour s plnou důvěrou obrátit! My jsme byli maximálně spokojeni. A ten holek zápal pro věc se prostě musí zažít na vlastní kůži! 

DĚKUJEME!!!

Soňa Prošvicová

ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE NÁS!

Možná máte ještě další dotazy. Možná preferujete osobní setkání v Praze. Všechno je možné – kontaktujte nás a domluvíme se! 🙂

4 + 1 =