728 859 962 irena@cambitour.cz
Ohlasy našich klientů
Snažíme se pro vás dělat maximum a vy to oceňujete. Děkujeme!
Lucii Čambálovou jsem oslovil, protože jsme nemohli sehnat levnou letenku z Kanárských ostrovů zpátky do Evropy. Měli jsme sice zajištěné ubytování a lowcostové spojení směrem tam, ale zpáteční lety vyjížděly i ve vyhledávačích levných letenek jako Skypicker či Skyscanner nad 7 tisíc Kč, což nám přišlo hodně. Lucie reagovala prakticky okamžitě a ještě během víkendu nám zajistila super letenky za méně než poloviční cenu a bez dalších poplatků za její služby, což nám přišlo až neuvěřitelné. Také bych vyzdvihl její vstřícnost, ochotu a plně profesionální přístup. Služby Lucie Čambálové mohu na základě této zkušenosti vřele doporučit.
Robert Vlach

Podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

S paní Lucií, která komunikovala velmi rychle i v nočních hodinách, jsme komunikovali náš komplikovaný dotaz ohledně plánované lednové dovolené v Karibiku. I přes časový pres a často večerní hodiny se pro nás snažila najít co nejlepší řešení! Konzultace ohledně destinací mohla proložit i vlastními zkušenostmi, což dá mnohem víc, než nějaký katalogový reklamní řečičky.

Finální rezervace zájezdu byla na extrémně poslední chvíli, a jsem velice rád, že se zadařilo, a to dokonce s individualním naplánováním letecké přepravy rovnou z Prahy (zajezd od německé CK) za naprosto supr cenu (defakto levněji, neý přímý let z Mnichova).

Jan Horák

V Monopoli jsem letos v květnu byla poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Městečko je velice autentické, žádné umělé turistické letovisko. Apartmán Tramontana, ve kterém jsme byli ubytovaní, byl nádherný a obrovský a přímo v historickém centru, ale moc času jsme tam nestrávili, neboť v Monopoli a okolí je toho tolik co objevovat! Doporučuji vyrazit na kole na plážičky na jih od města, barva písku i vody připomíná Karibik. Když už vás omrzí odpočinek na pláži, zkuste vyrazit na nějaký výlet – třeba do jeskynního komplexu Grotte di Castellana, kterému náš Český či Moravský kras nesahá ani po nejmenší krápník. Osobní doporučení, kam zajít na nejlepší chobotnici (která byla tak čerstvá, že se skoro hýbala na talíři) nebo kde si půjčit kolo, je k nezaplacení, a je krásné vidět, že Lucce je největší odměnou spokojenost klientů ? Lucko díky.
Pavla Ehlová

Paní Čambálovou můžu jedine pochválit a poděkovat jí za cenné informace. Cestovali jsme na Menorcu, která není tak profláklou destinací jako třeba Mallorca, a vůbec jsme nedoufali, že narazíme na někoho, kdo ji má procestovanou. Dostali jsme podrobnou mapku a užitečné rady a typy na výlety. Byli jsme doslova zahrnuti informacemi. V jednom momentě jsem měla silné nutkání paní Čambálovou obejmout a poděkovat jí:) Dovolená byla super a další naplánujeme opět s Čambitour. Ještě jednou děkujeme!

Ladislava Surá

Dobrý den,
cestujeme pravidelně do středomoří už spoustu let. Několikrát v minulosti jsme s naším výběrem dovolené z „katalogu“ nebyly spokojeni. Dostali jsme kontakt na CA Čambitour – Lucii Čambálovou, která nabízela rady, zkušenosti, srovnání. Po několika vyměněných e-mailech, jsem pochopil, že Lucka cestování fakt rozumí. Nakonec jsem si koupili od Lucky 12 denní zájezd na ostrov řecký ostrov Samos. Jednání CA bylo naprosto profesionální, podržené osobním přístupem. Vše, co Lucka o ostrově, středisku i hotelu psala bylo naplněno. Se službami CA Čambitour jsem byl spokojen a určitě je v budoucnu využiji!
Aleš Hůla

Děkuji za zprostředkování naší dovolené v Dominikánské republice. Doporučuji všem kdo nemají náladu a čas se procházet tisícovkou nabídek cestovních kanceláří. Čambitour to udělá za Vás :0)
Simona Pavelková

Paní Ireno, chtěli bychom Vám s manželem poděkovat za krásnou dovolenou. Hotel se nám moc líbil, jídlo bylo velmi dobré. Co však nemělo chybu, bylo umístění přímo u moře.
Marta Hornychová

Velmi obdivuji a vážím si lidí, kteří dělají svoji práci s láskou a Lucka je toho tím nejlepším příkladem! Její osobitý přístup – přátelské, milé a profesionální jednání se snad nedá slovy ani popsat!! Díky Lucce jsme se dnes vrátili z krásné exotické dovolené a vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti.
Pokud chcete řešit cokoliv ohledně své dovolené, tak se neváhejte na Čambi Tour s plnou důvěrou obrátit! My jsme byli maximálně spokojeni. A ten holek zápal pro věc se prostě musí zažít na vlastní kůži!  DĚKUJEME!!!
Soňa Prošvicová

Rád bych Lucii Čambálové poděkoval za její vynikající služby. Nejsem jednoduchý klient, jsem velmi vybíravý a věčně nespokojený. Ale i přesto měla se mnou Lucie božskou trpělivost a nakonec nám vybrala ideální destinaci na rodinnou dovolenou (klid, příroda, odpočinek a zábava jak pro nás, tak naše dvě malé dcerky, WiFi pro tatínka, bez davů turistů …). Lucka nám také zařídila letenky, když jsme se chtěli vypravit na nomádskou dovolenou do Las Palmas. Nemusel jsem nic řešit – jen řekl datum odletu a příletu a Lucie vše zařídila tak, aby nás to nestálo ranec. Lucka je také velmi akční, na emaily odpovídá skoro obratem a vždy nám velmi ochotně poradila. S Lucií je naše cestování v klidu, protože vím, že nám v případě potíží dokáže pomoci.
Pavel Minář

Chtěla bych poděkovat paní Ireně za krásnou dovolenou na Kosu (Akti Beach Club), opět mi pomohla vybrat skvělé místo a tím i úžasný odpočinek. Nastřádám nějaké penízky a určitě se opět ozvu s další poptávkou.
Dana Křováčková

Byli jsem s rodinkou na Mauriciu a v Dubaji. Moc chci Lucce poděkovat na skvělou dovolenou. Vše šlo jak po drátkách, odvoz z letiště, ubytování, prostě servis úžasnej. Dovolená splnila všechna očekávání, dokonce je i předčila. Všude Čambitour doporučuju, protože přístup Lucky je úplně úžasný. Příště opět využijeme služeb Čambitour 🙂 Děkuju!
Denisa Valentová

Lucii Čambálovou jsem kontaktovala v říjnu 2014 s žádostí o pomoc při zařizování listopadové týdenní cesty do teplých krajin s poměrně nízkým rozpočtem. Cesty si většinou organizuji sama, ale jelikož jsem neměla žádné zkušenosti se zimními cestami za teplem, obrátila jsem se po třídenním intenzivním hledání vhodné destinace, letů a ubytování na Lucii. Pouhý čtvrthodinový rozhovor mi dal mnohem více a pomohl mi lépe se zorientovat v tom, kam chci jet, než jsem to dokázala sama za 3 dny. Po pár hodinách jsem dostala od Lucie i konkrétní nabídku zájezdů, které mě – cenou i kvalitou – nadchly. Lucie Vám pomůže vybrat dovolenou, která je pode Vašich představ a potřeb a ušetří Vám spoustu času. Navíc je povídání s ní velmi inspirující a příjemné.
Jitka Sedlářová

Já už cestuji jenom s Čambi 🙂 Splní každé přání, možné i nemožné, naprosto profi přístup, vřelý,lidský, no co vám budu povídat, zkuste to sami!
Žaneta Stratílková

Za pomoci ČambiTour sme si naplanovali svadobnu cestu a boli sme velmi spokojni:) mali sme vsetky informacie a plnu podporu pri vybere a organizacii takze svadobna cesta prebehla absolutne bez problemov a sluzby ČambiTour mozem iba doporucit. Som velmi vdacna za vsetku pomoc a budem spominat len v dobrom:) prajem vela spokojnych klientov akym som bola i ja:) Denisa
Denisa Gondová

Lucka Čambálová a její ČambiTour mně a mým dětem zařizovala letenky a pobyt v úžasném apartmánu v Monopoli tak, že na mě už zbylo jen sbalit kufr a dopravit se na letiště. Všechno ostatní neuvěřitelně rychle, vstřícně a s milým úsměvem obstarala Lucka a na cestu nás vybavila rancem tipů na výlety, dobré restaurace, nejlepší pláže nebo půjčovny kol či auta. Lucčiny dokonale profesionální služby můžu jen a jen vřele doporučit.
Naďa Moyzesová

ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY?

KONTAKTUJTE NÁS!

Možná máte ještě další dotazy. Možná preferujete osobní setkání v Praze. Všechno je možné – kontaktujte nás a domluvíme se! 🙂

1 + 12 =