čambitour

Zájezdy CK

To nejlepší ze zájezdů českých CK za do koruny stejné ceny

Plánujete dovolenou a nevíte si rady? Pustili jste se do hledání s nadšením a po několika hodinách skončili přesně tam, kde jste začali? Nevadí. Najít TU ideální dovolenou není zdaleka tak snadné, jak by se mohlo zdát.

Stejně jako vám vaše účetní neopraví zásuvku (čest výjimkám), tak pravděpodobně ani vy sami nebudete mít praxi v orientaci na trhu zájezdů. Ono se řekne zájezd, ale jak ho vybrat? Od toho jsme tu my 🙂 

A nejen, že vám vybereme na míru tu nejlepší dovolenou, ale z vlastní zkušenosti vám dáme i užitečné rady na cestu, tipy kam na výlet a spoustu dalších praktických informací. Prostě full servis.

7

Nabízíme všechny typy zájezdů českých cestovních kanceláří: dovolené u moře, exotické a poznávací zájezdy, luxusní pobyty, lyžařské zájezdy do Alp, eurovíkendy, plavby a mnohé další.

7

Poradíme vám na základě vlastních zkušeností z cest. Navštívili jsme naprostou většinu turistických destinací v Evropě i exotice.

7

Doporučíme vám jen ty ubytovací kapacity, které osobně známe, nebo o jejichž kvalitě nepochybujeme. Součástí naší práce je také prověření hotelu a jeho služeb.

7

Každý má možnost výběru ze tří kol nabídek zájezdů. V naprosté většině vyhraje už první TOP nabídka.

7

ZDARMA dostanete 1 hodinu cestovního poradenství (užitečné informace, tipy k výletům, rady na cestu).

7

O spokojenosti našich klientů vypovídá 99,9 % pozitivních recenzí na našem webu i sociálních sítích.

7

Zájezdy prodáváme za stejné ceny jako pořádající cestovní kanceláře. Neplatíte navíc ani korunu. Naší odměnou jsou provize cestovních kanceláří. Po klientech vyžadujeme v některých případech pouze vratnou zálohu.