čambitour

LAST MINUTE U ČAMBITOUR

jasně, umíme!, ale má to svá specifika

Určitě máme zájem vám najít na míru to nejlepší z nejlepšího i na poslední chvíli, jen to od nás bude vyžadovat všeho nechat a věnovat se intenzivně pouze vám a vašemu last minute zájezdu (naše firma nechce a nikdy nebude posílat „to první, co najde“, ale vždy si dá velmi záležet, aby splnila vaše požadavky). To uděláme nesmírně rády a zdarma, jen potřebujeme vědět, že:

 jste si už v mezičase nic nekoupili po své ose (často pošlete poptávku v 6 ráno, my vám v 9 odpovíme, že jsme připravené, ale vy jste nevydrželi a už v 7 něco kupovali)

 jste nerozeslali poptávku na dvacet míst (pak se raději budeme věnovat těm, kteří nás poptali na základě doporučení a ví, proč chtějí nás)

to prostě chcete uzavřít s námi (zájezdy prodáváme za stejné ceny, jako CK, tj. vy nám za náš servis neplatíte nic navíc, živí nás provize z realizovaného prodeje)

Jde nám pouze o to, abychom nepracovaly zbytečně, protože máme poptávek hrozně moc a času málo – díky moc za pochopení!

Pokud vám to takto bude dávat smysl a vložíte do nás svou důvěru, poprosíme vás o zodpovězení dotazů z bodu 2, následně začneme intenzivně pátrat po nejvhodnějším možném řešení pro vás.

Vratnou zálohu u lastů neřešíme, přijde nám to jako ztráta času, spolehneme se na dobré slovo. Pokud by dle vašich představ vůbec nic nebylo, ani ve vašem rozpočtu, informujeme vás na zákl. prvotní analýzy a domluvíme se, co dál.

Budeme se těšit na vaše poptávky! 

Vaše Lucka, Irena, Lenka a Martina