čambitour

Vratná záloha 2000 Kč

u zájezdů CK a dovolených na míru

K čemu slouží vratná záloha

Vzhledem ke stále narůstajícímu množství poptávek zájezdů, dovolených na míru a dalších našich služeb je pro zachování individuálního přístupu nezbytné věnovat čas pouze vážným zájemcům. 

Zpracování zadání klientů věnujeme hodiny času, často i dní v případě náročnějších variant cest, a tento servis poskytujeme zdarma. Naší jedinou odměnou jsou provize od našich partnerů. Proto v případě vyhledání nejlepších zájezdů na trhu a u tvorby dovolených na míru požadujeme vratnou zálohu 2000 Kč, která částečně kryje naše náklady pro případy, kdy by se klient rozhodl dovolenou nerealizovat. 

  • Zálohu vracíme obratem po závazném objednání dovolené.
  • Zálohu nepožadujeme pro poptávky samostatných letenek.

Kdy záloha propadá

Veškeré poptávky dovolených připravujeme na základě vašeho zadání. Každý klient má nárok až na tři kola nabídek, z nichž už tu první posíláme jako tu nejlepší. Šetříme tím váš čas, i náš. Další kola nabídek už bývají zpravidla kompromisním řešením, stále ale zpracované na základě vašich požadavků. Pokud vám nebude vyhovovat ani jedna z nabídek dovolených, ačkoliv bylo z naší strany zadání splněno, záloha propadá a je využita jako částečná náhrada našich nákladů.

! Vratná záloha propadla za celou dobu existence ČambiTour jednotkám klientů. V naprosté většině případů jsou klienti velmi spokojeni už s první zaslanou TOP nabídkou, o čemž svědčí 99,9 % pozitivních recenzí, a to nejen na našem webu, ale i sociálních sítích. O kvalitě našich služeb se můžete snadno sami přesvědčit 🙂

V tom případě zasíláme fakturu za poradenské služby ve výši 2000 Kč.

Poplatky za změny

u závazně objednaných letenek, ubytování a zájezdů

Chápeme, že může nastat situace, kdy potřebujete provést dodatečné změny, ať už se jedná o úpravy osobních údajů na cestovních smlouvách, nebo třeba změnu u termínů letenek.

Provedení dodatečných změn je časově extrémně náročný a manuální proces, přičemž v některých případech je jakákoliv změna nemožná. To se týká zejména letenek, které jsou většinou neměnitelné a nestornovatelné. Ne vždy lze měnit i termíny, jména a data narození na cestovních smlouvách.

Pokud některé změny udělat lze, nezatajíme vám to a mile rádi pro vás uděláme maximum. 

Výše poplatku za změnu se vždy liší dle konkrétní situace a budete s ní vždy předem seznámeni, ať se můžete rozhodnout.

Není naším cílem na tomto vydělávat. Cílem je požádat vás, ať vaše osobní údaje diktujete správně a letenky/ubytování/zájezdy nekupujete bez rozmyslu.

Chcete se na něco zeptat?