{

"úžasná dovča na Thassosu"

Naše první dovolená jen ve čtyřech je pomalu u konce. Byla skvělá, poznali jsme nové přátele, nová místa. Odpočinuli si. Fakt. Děkuji za skvělého parťáka po mém boku, za úžasný děti a Čambitour za opět úžasnou dovču. Thassos. Snad zase někdy.

Iva Krausová

{

"zažili jsme 10 dní v ráji"

Rádi bychom vám chtěli poděkovat za zařízení úžasné dovolené na Mauriciu. Moc jsme si to užili a všechno bylo zařízené na jedničku 1*. Poprvé jsme zažili, že nás někdo vyzvedl na letišti a měl naše jména na ceduli. Pak jsme měli soukromý odvoz na hotel. Všichni byli úžasní a cítili jsme se jako mezi přáteli. Paní delegátka nám zařídila úžasné výlety a viděli jsme a zažili 10 dní v ráji.

Tedy moc vám děkujeme a všem vás budeme doporučovat.

 Strnadovi

{

"neuvěřitelně rychlý, vstřícný a milý přístup"

Lucka Čambálová a její ČambiTour mně a mým dětem zařizovala letenky a pobyt v úžasném apartmánu v Monopoli tak, že na mě už zbylo jen sbalit kufr a dopravit se na letiště. Všechno ostatní neuvěřitelně rychle, vstřícně a s milým úsměvem obstarala Lucka a na cestu nás vybavila rancem tipů na výlety, dobré restaurace, nejlepší pláže nebo půjčovny kol či auta. Lucčiny dokonale profesionální služby můžu jen a jen vřele doporučit.

Naďa Moyzesová

{

"vynikající služby"

Rád bych Lucii Čambálové poděkoval za její vynikající služby. Nejsem jednoduchý klient, jsem velmi vybíravý a věčně nespokojený. Ale i přesto měla se mnou Lucie božskou trpělivost a nakonec nám vybrala ideální destinaci na rodinnou dovolenou (klid, příroda, odpočinek a zábava jak pro nás, tak naše dvě malé dcerky, WiFi pro tatínka, bez davů turistů…). Lucka nám také zařídila letenky, když jsme se chtěli vypravit na nomádskou dovolenou do Las Palmas. Nemusel jsem nic řešit – jen řekl datum odletu a příletu a Lucie vše zařídila tak, aby nás to nestálo ranec. Lucka je také velmi akční, na emaily odpovídá skoro obratem a vždy nám velmi ochotně poradila. S Lucií je naše cestování v klidu, protože vím, že nám v případě potíží dokáže pomoci.

Pavel Minář

{

"další dovolená jedině s ČambiTour"

Paní Čambálovou můžu jedině pochválit a poděkovat jí za cenné informace. Cestovali jsme na Menorcu, která není tak profláklou destinací jako třeba Mallorca, a vůbec jsme nedoufali, že narazíme na někoho, kdo ji má procestovanou. Dostali jsme podrobnou mapku a užitečné rady a tipy na výlety. Byli jsme doslova zahrnuti informacemi. V jednom momentě jsem měla silné nutkání paní Čambálovou obejmout a poděkovat jí 🙂 Dovolená byla super a další naplánujeme opět s ČambiTour. Ještě jednou děkujeme!

Ladislava Surá

{

"nejlepší cestovka, co znám"

Nejlepší cestovka, co znám. Slovo “NEJDE” pro ni neexistuje. Umí pomoct, poradit, zařídit. Zkratka vždy najde řešení tak, aby byl zákazník spokojený. Neměnila bych už nikdy!

Tímea Hýžová

{

"fenomenální a profesionální přístup"

Naprosto fenomenální a profesionální přistup. Lucka vždy dodá víc a splní každý slib. Nejlepší jednání a komunikace, kterou jsem zažil. Nejčastěji spolu řešíme nákup letenek a vždy maximální spokojenost.

Jirka Vetešník

{

"úžasné Řecko i úžasný servis ČambiTour"

Včera jsme se vrátili z dovolené v Řecku (Attika) hotel Kinneta beach resort. A bylo to úžasné!!! Ale především byl úžasný servis ze strany ČambiTour předtím! Paní Irenka nám na základě našich nejednoduchých požadavků vyhledala asi 10 nabídek. Ke všem nabízeným hotelům a destinacím dodala nejen popis, ale i vlastní zkušenosti a recenze z jiných serverů. Ze všeho nejvíc jsem nakonec ocenila komunikaci těsně před odjezdem, protože v oblasti týden před našim odjezdem hořelo.

Chtěla bych moc poděkovat a již teď se těším na další dovolenou s ČambiTour!

Libuše Berauerová

{

"nejlepší dovolená"

ČambiTour je pro mě jasná volba při výběru jakékoliv dovolené – byli jsme s Čambi jak u moře (Řecko, Španělsko, Egypt), tak několikrát na horách v Itálii. Hrozně si cením hlavně lidského přístupu Lucky a Ireny, nesnaží se za každou cenu jen něco prodat, ale opravdu si dají tu práci, aby vám doporučili to nejlepší. Holkám stačí říct základní preference a rozpočet a ony už vyberou to pravé kdekoliv ve světě. Navíc jsou přátelské, milé, profesionální a své práci rozumí. Já jsem nadšená z toho, že vidím, že je jejich práce baví, a to se podle mě vždy projeví na výsledku. Čambi doporučuju kudy chodím a jsem ráda, že můžu i své přátele propojit s tak super agenturou. Už se těším, jak letos díky Čambi objevíme krásy italské Puglie a Madeiry.

Linda Milosavljević

{

"nádherný hotel na Fuerteventuře"

Krásný den, paní Čambálová,
zdravíme z nádherné Fuerteventury a ještě krásnějšího hotelu, kde jsme ubytovaní. Přiletěli jsme teprve včera, ale už teď to tu milujem! Paní z cestovky je moc milá a schůzka s ní byla rychlá, stručná a účelná!
Cestu letecky jsme zvládli, myslím, dost dobře – na to, že to bylo poprvé 🙂
Včera večer jsme zvládli už projít městečko a viděli všechny podniky, co jste nám v Corraleju doporučila. No a co se týká večeří a snídani? Jsme nadšení!!!
Dneska jsme po snídani vyrazili na Playa de la Pozo, šli jsme pěšky a měli jsme tam supr prochajdu. Teď už poctivě smažíme šunky u bazénu a užíváme!
Moc děkujeme za skvělý tip na místo, kde trávit dovolenou 🙂

Martina a Láďa

{

"Specialisté na blahobyt"

To byla zase akce :-D. Po třech letech covidu hlásí moje 80ti letá babička, že by zase někam jela. Je po vánocích, zima ještě nezačala a už to počasí některé členy rodiny evidentně nebaví. Babička s bráchou procestovali skoro celý svět – Kuba, Mexiko, Dominikána, Omán, Senegal, Dubaj, Venezuela, Izrael. Takže povánoční téma je na stole. Babička a brácha chtějí někam na rekreaci do blahobytu. Říkám jim jasně, zařídíme, není problém. Moje sousedka je Lucka z ČambiTour, která mi kdysi zařídila blahobyt na Mauriciusu. Přes pole proletí pár messenger zpráv a už mi volá Irenka – specialistka na blahobyt 😀 Hezky popovídáme, projdeme pár priorit ohledně babičky a už se to rýsuje. Dva týdny na Zanzibaru – yes!!!! Dopoledne přichází nabídky na zájezdy. Zatím to přeposílám jen mamce, ať se podívá, kam já, babička a brácha pofrčíme. Do hodiny přichází od mamky odpověď: „mně se chce asi taky“. Odepisuji mamce, že večer to probereme. Večer už to nabírá na tempu. Máma, brácha, babička pevná posádka. Probíhá jen menší doplnění o jednoho účastníka zájezdu, protože si moc přeji, aby táta ten blahobyt táké zažil. A hlavně nikdy s mamkou nebyli u Indického oceánu. Jen jsem zahlásila „to se poserete, až to uvidíte“ a už píšu Irence, že je menší změna. Já budu doma a letí rodiče s babičkou a bráchou. Není čas ztrácet čas. Emailová komunikace nabírá kadenci kulometu a ráno mám v mailu smlouvy na zájezd. Kristus byl doma, protože byly poslední dva pokoje a posledních 6 letenek. Sedím teď v práci a objednávám mamce krémy na opalování. Celé je to jak sen. Tak mě to hezky hřeje, že pojedou a já si to vynahradím později. A samozřejmě s ČambiTour!

Monika Pokorná
{

"bezkonkurenčně nejlepší dovolená"

Rád bych Vám tímto upřímně poděkoval za zařízení naší dovolené – doporučení hotelu s kids friendly prostředím, zařízení všeho kolem a jednoznačně nejpříjemnějším „zákaznickým servisem“.

Všichni jsme se shodli na tom, že to byla bezkonkurenčně nejlepší dovolená, jakou jsme zažili. Mallorca byla pro nás premiérou, ale zároveň si troufnu říct, že jde o začátek pravidelných návštěv.

Ještě jednou děkuji!

Pešek a Slavíkovi

{

"nejvíc TOP dovolená"

Dobrý den,

konečně mám chvilku a můžu Vám poděkovat za zprostředkování té nejlepší dovolené. Lokalita byla opravdu úžasná, nádherná pláž i moře, hotelová zahrada, bazény, výborné jídlo, moc jsme si to všichni užili a nakonec to byla opravdu ta nejvíc TOP dovolená!!! 

Ještě jednou tedy za všechno děkujeme.  A už se moc těšíme na příští dovolenou 🙂

Radka Spiegelová

{

"splní každé přání"

Já už cestuji jenom s Čambi 🙂 Splní každé přání, možné i nemožné, naprosto profi přístup, vřelý, lidský. No, co vám budu povídat, zkuste to sami!

Žaneta Stratílková

{

"největší odměna je spokojenost klientů"

V Monopoli jsem letos v květnu byla poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Městečko je velice autentické, žádné umělé turistické letovisko. Apartmán Tramontana, ve kterém jsme byli ubytovaní, byl nádherný a obrovský a přímo v historickém centru, ale moc času jsme tam nestrávili, neboť v Monopoli a okolí je toho tolik, co objevovat! Doporučuji vyrazit na kole na plážičky na jih od města, barva písku i vody připomíná Karibik. Když už vás omrzí odpočinek na pláži, zkuste vyrazit na nějaký výlet – třeba do jeskynního komplexu Grotte di Castellana, kterému náš Český či Moravský kras nesahá ani po nejmenší krápník. Osobní doporučení, kam zajít na nejlepší chobotnici (která byla tak čerstvá, že se skoro hýbala na talíři) nebo kde si půjčit kolo, je k nezaplacení, a je krásné vidět, že Lucce je největší odměnou spokojenost klientů 🙂 Lucko díky.

Pavla Ehlová

{

" ČambiTour udělá vše za Vás "

Děkuji za zprostředkování naší dovolené v Dominikánské republice. Doporučuji všem, kdo nemají náladu a čas se procházet tisícovkou nabídek cestovních kanceláří. ČambiTour to udělá za Vás :0)

Simona Pavelková

{

"ČambiTour šetří čas a nervy"

Děkuju moc ČambiTour za skvělou dovolenou na Kanárech! Spontánně jsem se rozhodla odjet v lednu pryč z nevlídného Česka někam, kde jsou otevřené kavárny a svítí sluníčko. Mohla jsem si sice vše zajistit sama, ale Kanáry vůbec neznám. A navíc stále se měnící podmínky kvůli pandemii. Věděla jsem, že jedním telefonátem ušetřím půl dne u počítače. Paní Irena navíc promptně vyřešila i drobné zádrhele, které se mi později po cestě vyskytly. Moc jsem si to užila a doporučuji všem, kdo chce ušetřit čas a nervy, ať cestuje s ČambiTour!

Veronika Kracíková

{

"nejúžasnější jednání"

Nejúžasnější jednání, s jakým jsem měla možnost se setkat. Rychlost a pohotovost, obrovské nasazení a výborná komunikace – není nic, co bych ČambiTour vytkla. Díky plánování svatby a velkému pracovnímu nasazení nebyl čas na plánování naší svatební cesty – díky skvělému týmu ČambiTour jsme hned po svatbě mohli odletět do kouzelné jižní Itálie, kde o nás bylo královsky postaráno! Už jsem seznámila s ČambiTour své okolí a budu je dál jen doporučovat. Děkuji za skvělé líbánky, které jsme díky vám měli možnost prožít!

Michaela Máchová

{

"dovolená snů"

Zdravím! Miluji cestování a ráda se pídím po všech informacích. Kontakt na ČambiTour jsem získala právě díky spokojeným recenzím. Lucii jsem oslovila kvůli dovolené na míru na exotickou Kubu – ostrov Cayo Largo a Havanu. Vycestovaly jsme s vouchery jen čtyři holky a bylo o nás ve všech směrech postaráno. Všude na nás čekalo auto, místní malé letadlo… prostě nikde jsme nečekaly, vše klaplo na jedničku a prvotní obava, jak to zvládneme, nás brzy opustila. Byla to dovolená snů! Tyrkysové karibské moře se sněhobílými plážemi zalité sluncem a historická Havana, prostě ráj na zemi! Děkuji a těším se na další dovolenou s ČambiTour!

Monika Těšínská

{

"úžasné ubytování v Monopoli"

Dobrý den paní Čambalová,
včera v noci jsme se vrátili z dovolené v Monopoli. Moc se nám tam líbilo, kromě Monopoli jsme si půjčeným autem procestovali městečka dle Vašeho doporučení, navštívili několik pláží, koupání všude úžasné, voda nádherně čistá. Jídlo ve všech restauracích bylo skvělé, nejvíce jsme si pochutnali v La Locanda dei Pescatori na Via Porto a L‘ isola che non c’e na via G. Garibaldi a skvělá zmrzlina byla v Bella Blue!
Od personálu v recepci Vám vyřizujeme pozdravy, jsou úžasní mílí a ochotní okamžitě pomoci. Tuk tuk nás čekal u vlaku, zařídili nám taktéž transfer k vlaku při odjezdu. Ubytování bylo super, jen ty schody, ty nás občas zmáhaly, ale odměnou byla super poloha ve starém městě a jen kousíček od městské pláže.
Ještě jednou děkujeme za zajištění ubytování a věříme, že si někdy v budoucnu pobyt v Monopoli zopakujeme.

Vratislav Dančák